VALGUSHELINAD


 Reiki-, häälereiki ja "Energiavälja lugemise reiki" seansid


Toimumiskohad eelregistreerimisel Tallinnas, Kalamajas, Kadriorus Almer Jansu stuudios või Müürivahe tänaval Jansuki Shopi II korrusel. Kui väljaspool Tallinnat on mitu huvilist, siis kokkuleppel sõidan ka teistesse Eestimaa paikadesse.


MIS ON REIKI?Reiki oli algselt tervendussüsteemina kasutuses Tiibetis. 20. sajandi algul taasavastas selle Jaapanis pikaajaliste otsingute ja meditatsiooni tulemusel dr. Mikao Usui.

Tänapäeval on reiki kasutamine levinud kõikjal maailmas, see on imeline nii ennetustööna kui ka ravimises, nii eraldi kui ka koostöös kaasaegse meditsiiniga.

Reiki on sobilik nii füüsiliste vaevuste puhul kui ka meditatsiooniks, väsimuse peletamiseks, enese laadimiseks, samuti tuleviku ja ka mineviku tervendamiseks ning harmoniseerimiseks. See praktika õpetab meile, kuidas elada pingevabamalt ja teha teadlikumaid valikuid ka igapäevastes toimingutes.

Reikit vahendavad reiki meistrid.

Reiki on universumi valgus- ja eluenergia, ta on alati olemas ja kõigile kättesaadav. Kui argielu pingestab või tekitab stressi, siis reiki on üks võimalus korrastamaks meie hingelisi, vaimseid ja füüsilisi ummistusi. See vaigistab meie peas toimuvat pidevat monoloogi, toob meile rahu ja harmooniat.


Kuidas toimub reikiseanss?

Klient on alati riietes, enamasti lamab ta massaazhilaual, kuid vajadusel võib klient ka istuda.

Reiki vahendaja on vaid kanaliks reiki ja kliendi vahel. Ta ei kasuta enda isiklikku energiat.

Seansil asetab reiki meister käed kliendile. Käte paigutus sõltub sellest, mis on inimesele hetkel vajalik, sest reiki on tark energia ning suundub alati just sinna, kus temast on puudus.

Reiki käigus ei võeta midagi ära ega anta midagi juurde, valguse vool vahendaja kätest võimaldab vanade ja kinnihoitud energiate transformatsiooni. Piltlikult võib seda protsessi võrrelda olukorraga, kus pimedas toas süüdatakse valgus... ja pimedus kaob.


Energiavälja lugemine reikis:

Vastavalt kliendi soovile vahendan ma kas traditsioonilist reikit või energiavälja lugemist seansi ajal. Mida see viimane siis tähendab?

Juba pikki aastaid reiki valguses toimetamine on muutnud minu tundlikkust, mis võimaldab mul aduda kliendi sisemist seisundit. See avaldab ennast energeetiliste piltidena. Ja tihti pöördutaksegi minu poole palvega vaadelda näiteks mõnda ummikusse jooksnud olukorda, suhetepundart või terviseprobleemi. Neid pilte seansil kirjeldades ja koostöös kliendiga infot jagades me leiame uusi vabastavaid, avardavaid aspekte ning tihti ka lahendusi, tänu millele inimene jõuab kergemasse olemisse, kust siis on jälle võimalik eluteel lahedamal sammul ja rõõmsamal meelel edasi minna.

Kuidas sellisele reikiseansile saada?

Kui Sul tekkis huvi reiki ja oma energiavälja korrastamise vastu ning Sa soovid seansside kohta rohkem teavet, siis tutvu kodulehega http://silvavaldt.edicypages.com/ või helista 566 588 62


Ülemheli- ja harmoonilise laulu individuaaltunnid

Toimuvad Tallinnas Kalamajas

 

Õpime oma häälega sõbrunema ning

häält juhtima vastavalt vajadusele

Tunnetame helivibratsioone ja nende mõju kehale, hingele, vaimule

Vaatame endasse

Korrastame chakraid helide abil

Laulame, sest teisiti enam ei saa...

 


Lähemat informatsiooni saab meilitsi ja mobiili teel.

Silva Valdt

566 588 62,

silvavaldt@gmail.com

Facebook Silva Valdt - vajalik sõbrataotlus.

Voog. Tee ise koduleht!