VALGUSHELINAD

16.-17. aprill 2016

Tallinna Sikupilli Keskkoolis, Kivimurru 9
10.00-21.00
toimub Sisemise Tarkuse Festivalil  töötuba - Energiavälja lugemise reiki.

Energiavälja lugemine reikis:


Vastavalt kliendi soovile vahendan ma kas traditsioonilist reikit või energiavälja lugemist seansi ajal. Mida see viimane siis tähendab?


Juba mõnda aega, vaikselt ja delikaatselt, on reiki valguses toimetamine muutnud minu tundlikkuse astet nõnda, et võimaldab mul aduda kliendi energiaid, mis näitavad endid energeetiliste piltidena. Ja tihti pöördutaksegi minu poole palvega vaadata kas mõnda ummikusse jooksnud olukorda, suhetepundart, terviseprobleemi või iseendaga pahuksis olemist. Ja siis reikis viibides on võimalik vaadelda antud probleemi ning koostöös kliendiga sellega suheldes jõuda selginemiseni või kergemasse olemisse, kust siis on jälle võimalik eluteel lahedamal sammul ja rõõmsamal meele edasi minna.


Kui soovid lähemat teavet, palun helista mulle 566 588 62, registreeruda on võimalik kohapeal, kuid loomulikult saab ka mobiili teel ette aega kinni panna
30. novembril 2013 kell 10.00-16.00 toimub Harmoonilise - ja ülemhelilaulu kursus Kuressaares. Aadress selgub lähiajal.MÕNUS KOLMETUNNINE KURSUS TÜRIL HOMME, 26.10

HÄÄLEREIKI KURSUS TOIMUB ESIALGSEIL ANDMEIL JUBA 21. MAIL.
Armsa Stella Vainikko kutsel toimub Südamekeskuses Reiki praktikaõhtu:
Oodatud on kõik reiki koolituse läbinud, praktikud ja meistrid ning ka huvilised, kes pole varasealt reiki koolitust veel läbinud, kuid kes tunnevad südames kutset. Hea viis uuesti alustada ka neil, kes tükk aega pole kogenud või sooviks teada saada, mis see energiatöö nimega Reiki on ja tunnetada, kas see sobiks ka Sulle õppimiseks ning kasutamiseks. Varasem reiki kogemus pole nõutav!

T 21. mail 2013, kell 18:30-21:30
Seekorde eriteema: HÄÄLEREIKI
Silva Valdt juhatab meid sisse põnevasse teemasse, milleks on hääle kasutamine reiki seansil. Tegemist on reikivalguse ja häälevibratsioonide ühinemises ja koostöös seansi ajal. Hääl täiendab nii meeleolu, meditatiivsesse seisundisse jõudmist kui ka korrastavat mõju nii meie kehale, hingele kui ka vaimule.

Võta kaasa mõnus riietus maas patjadel istumiseks, veepudel keeratava korgiga ja kui on soovi, võib ka ise oma padjakese kaasa võtta.

Seejärel praktiline osa, teepaus ja arutelu, kogemuste jagamine.

Osalus 8 € võta palun kaasa sularahas

Palun anna oma tulekust teada stella.shakti@gmail.com või vajutades fb-s *osalen*

Koht: Südamekeskus Tallinnas Lembitu 6-2 - sissepääs Kaupmehe tänava poolt, Kaupmehe 2 vastast.

Parkimine alates kella 19-st Südalinnas tasuta.

Mis on Reiki: http://www.facebook.com/notes/stella-shakti/mis-on-reiki/423313044391237

Südamekeskus FB-s: http://www.facebook.com/sydamekeskus

Mis on harmooniline ja -ülemhelilaul:
http://silvavaldt.edicypages.com/minust/ulemheli-ja-harmooniline-laul

http://stellanda.com/
stella.shakti@gmail.com
55512112
MTÜ Südamekeskus

Voog. Tee ise koduleht!